יצירת קשר
הפייסבוק שלנו
חדשות רצות
עוצמת הרכות

עוצמת הרכות

 

עוצמת הרכות היא שיטה לריפוי ואיזון גוף ונפש ולגילוי עצמי. השיטה פותחה על ידי ד"ר טובי בראונינג – אשה מופלאה שבתבונה ידעה להצביע על אחדות הגופנפש כפי שאיש לא עשה זאת לפניה. השיטה מציגה גישת ריפוי חדשנית, רכה ואוהבת.

עוצמת הרכות פועלת בישראל משנת 1999 ומוכיחה את יעילותה הרבה מאז.

עוצמת הרכות יעילה

  • לאיזון גוף ונפש ולריפוי מערכות יחסים
  • לטיפול בדיכאון ובחרדה
  • לטיפול במתח ובשחיקה
  • לשיקום הוליסטי אחרי משבר או טראומה
  • לגילוי עצמי

 

בקליניקה מתקיימים שני סוגי מפגשים טיפוליים שניתן לבחור ביניהם: 

1.מפגש שמשלב שיחה לבירור רגשי-נפשי ונענוע הגוף, מלווה בתקשורת ספציפית להגברת המודעות 

זו אופציה נפלאה למי שזקוק.ה לבירור הנפשי/רגשי המילולי ולמגע הנענוע גם יחד. במקרה הזה הדיאלוג מתקיים בתחילת המפגש לבירור הסוגיה הגוףנפשית שעל הפרק ונענוע הגוף מתבצע לאחר מכן (ותמיד קשור אליו). המפגש אורך כשעה ורבע.

2. מפגש שכולו נענוע

זו אופציה נפלאה ומרפאה מאין כמותה עבור מי שמיצה את החלק של הבירור המילולי (במסגרות אחרות) ומעוניין בחוויה של שינוי וריפוי דרך הגוף. המפגש אורך כ 45 דק.

הנענוע הוא הדבר המופלא ביותר עלי אדמות. כל תינוק יודע זאת!! הוא נעשה על מיטת טיפולים בבגדים נוחים במקצב ייחודי המהדהד את קצב היווצרותנו ברחם – מקום מוגן ובטוח היוצר אווירה נפלאה לריפוי.

הנענוע מזהה חסימות ומשחרר אותן ברכות. הוא מאפשר חיבור עמוק פנימה למקור של שקט ועוצמה פנימית, שמחה פנימית ואהבה.

עוד מיתרונותיו:  הרגעת מערכת העצבים. חיזוק השלד והמפרקים. חיזוק המערכת החיסונית. הגמשת המפרקים. שיכוך כאבים ואיזון הורמונלי.

חווית הנענוע מלווה בדרך כלל בתחושה גדולה של הקלה. הגוף שקט. הנפש שקטה. מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף מופעל. נסים מתרחשים! כי אין תחליף לחיבור האדם לגופו וכל שינוי וריפוי אמתיים חייבים לעבור דרך הגוף.

לקריאה נוספת על עוצמת הרכות כנסו ל www.holistic-pulsing.com

הדגמת נענוע ע"י ד"ר טובי בראונינג מפתחת עוצמת הרכות: